Windows 10 Pro Lisans -8

Windows 10 Pro Lisans, Microsoft tabanlı bir işletim sistemi uygulamasıdır. Dünya’da 1 milyar adetten fazla satmış olan Windows, her geçen gün satmaya da devam etmektedir. Windows, yüksek kaliteli bir işletim sistemidir ve dünyanın pek çok yerinde aktif bir şekilde kullanılan bir işletim sistemidir. Son çıkan sürümle beraber, dünyanın dört bir yanından uygulamaya olan talep ciddi anlamda artmıştır ve yeni işletim sistemi büyük bir tebrikle karşılanmıştır. Microsoft, yeni işletim sistemlerini ciddi anlamda geliştirmiş ve bu şekilde piyasaya sürmüştür.

Windows 10 Pro Lisans Özellikleri

Windows 10 Pro Lisans’ta yer alan dahiyane özelliklerden bir kısmı şöyledir, gelişmiş güvenlikli parola sistemi, gelişmiş uygulama marketi, gelişmiş sanal makine oluşturma özelliği, pek çok yerden çevrimiçi olabilme özelliği gibi içerikleri barındırmaktadır.

Her Yerden Çevrimiçi Olun: Windows 10 Pro, Pro Pc’nizi kullanarak her yerden çevrimiçi olabilme imkânı tanımaktadır.

Gelişmiş Uygulama Marketi: Windows 10 Pro, içerdiği geniş tabanlı uygulama marketi sayesinde çok kolay bir şekilde en son sürüm uygulamalara erişmenizi ve son sürüm teknolojileri kullanmanızı sağlamaktadır.

Sanal Makineler Oluşturun: Uygulama, gelişmiş sistemleriyle birden fazla işlemciyi aynı anda kullanabileceğiniz sanal makine oluşturma hizmeti sunmaktadır.

Son Sürüm Uygulamalar: Word, Excel gibi uygulamaların son sürümüne, Windows 10 Pro lisans ile sahip olabilirsiniz. Son sürüm uygulamaları 30 gün süreyle ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir