Windows 10 Pro Lisans

Windows 10 pro lisans, gelişmiş özellikleri ve yeni teknolojileriyle işletim sistemlerinde yeni bir çağ başlatıyor. Biliyorsunuz ki Microsoft, Windows 9’u piyasaya sürmeden direkt Windows 10’u çıkardı. Windows 8’den iki sürüm daha kaliteli ve yeni olduğu mesajını vermek isteyen Microsoft, yeni çıkarmış olduğu Windows 10 sürümü ile tüm müşterilerine son derece kaliteli ve nitelikli bir işletim sistemi sunuyor. Peki özellikleri neler?

Etki Alanına Katılma: Windows 10’un sunmuş olduğu en büyük yeniliklerden birisi de ağ dosyalarını, sunucuları ve daha fazlasını kullanmak için iş ve okul etki alanına bağlanma izni vermesidir.

Gelişmiş Şifreleme Yazılımı: Windows 10’un sunmuş olduğu nitelikli şifreleme sistemi sayesinde sistemlerinize ek güvenlik koruması sağlanır.

Uzaktan Oturum Açabilme Özelliği: Windows 10 sürümü, uzak masaüstünüze bağlanarak oturum açma özelliği tanımaktadır, siz evdeyken veya yoldayken Pro Pc’nizi kullanmaktadır.

Gelişmiş Uygulama Mağazası: Tüm Windows sürümlerinden farklı olarak gelişmiş bir uygulama mağazasına sahip olan Windows 10, yepyeni özellikleriyle yeni uygulamalarını da içerisinde barındırıyor. Tüm bu uygulamalara erişmenin tek yolu Windows 10 pro lisans almak ve Microsoft marketini kullanmak olacaktır.

Windows 10 pro lisans sizlere kaliteli ve nitelikli pek çok özelliği vadediyor, uygulama marketi üzerinden yepyeni ve birbirinden kaliteli pek çok uygulamayı hayatınızı kolaylaştırması için indirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, Word Excel gibi uygulamaların da son sürümüne ulaşmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir