Windows 10 Home Single Language Ürün Anahtarı

Windows 10’a ücretsiz geçiş yapan kullanıcılar Windows’un sunduğu bütün yenilikleri ve özellikleri gördükçe daha da mutlu olmaya başladı. Fakat gene her zaman ki gibi elbet ufak tefek sorunları ve hataları çıkıyor. Yükseltme harici kendiniz bilgisayarınıza Windows 10 Home Single Language yüklemek isterseniz, sizden ürün anahtarı isteyecektir. Peki, Windows 10 Home Single Language ürün anahtarı nedir?

Yükleme esnasında, Windows 10 sizden geçerli bir ürün aktivasyon anahtarı isteyecektir. İstenilen bu anahtarı ilgili pencereye girmeden daha ileriye gidemezsiniz. Satın aldığınız lisans anahtarınızı girmek istemiyorsanız ve Windows’u test etmek veya Windows’u yüklemek istiyorsanız, aşağıdaki verilen genel Windows 10 etkinleştirme ürün anahtarlarını, Windows’u 30 gün sonra sona erecek şekilde yüklemenizi sağlayacak şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu anahtarların sona erme süresini 90 güne kadar uzatabiliyorsunuz.

Sisteminize kurduğunuz Windows, deneme sürümüdür ve 90 gün sonra sona eriyor. Ayrıca, Windows’un tüm özellik ve yeniliklerini düzgün bir şekilde kullanabilmek için Windows kopyanızı etkinleştirmeniz de gerekiyor. Kurulum esnasına her bir sürüm için Windows’unuzu ömür boyu etkinleştirmek için anahtarlar gerekir.

  • Windows 10 Home Single Language Ürün Anahtarı: BT79Q-G7N6G-PGBYW-4YWX6-6F4BT

Windows 10 Home Single Language Ürün Anahtarı Etkinleştirme

  • Bilgisayarınızda Ayarlara girin.
  • Ardından Güncelleme ve Güvenlik sekmesine girin.
  • Etkinleştirme kısmına gidin.
  • Ürün Anahtarını Gir’i tıklayın ve yukarıdaki ürün anahtarını girip etkinleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir