Office 365 Pro Plusla Sınırsız Kullanım İmkanı

Office 365 Pro Plus, yeniden sahneye geri dönüyor. Sahip olduğu birden fazla yenilik ve güncellemeler ile yeniden kullanılmaya hazır. Word Excel ve Power Point kullancısı iseniz, Office 365 Pro Plus, sizi yakından ilgilendirecektir. Office 365 Pro Plus’ta pek çok uygulamanın yeni sürümü mevcut. Uygulamayı indirerek hızlı bir şekilde pek çok uygulamanın en güncel versiyonuna sahip olabilirsiniz.

Office 365 Pro Plus’ta Neler Var?

Office 365 Pro Plus yeni sürümünde tahmin edemeyeceğiniz kadar çok sayıda yenilik var. Uygulamanın son sürümünde bulabileceğiniz en iyi yenilik, tüm uygulamaların güncellenmiş versiyonuna sahip olunmasıdır. Uygulamayı edinerek, Word Excel ve Power Point gibi uygulamaların son versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

Aynı anda beş cihazla oturum açabilmek, bir cihazla dosyanız üzerinde çalışırken, başka bir cihazla dosyanıza başka birinin erişmesini sağlamak için Office 365 Pro Plus edinmeniz gerekir. Bu size çevrimiçi olarak tüm dosyalara bağlanmanızı sağlar.

Her zaman aktif ve her zaman sizinle iletişime açık bir müşteri hizmetlerinin oluşumu da yine Office 365 Pro Plus’ta sizlere verilen desteklerden biridir. Office 365’ı edindiğiniz zaman anlık olarak yaşadığınız tüm sorunlara destek alabilirsiniz. Office 365 Pro Plus size bu konuda destek verir ve yaşadığınız tüm problemleri anlık olarak çözer. Sizde Office 365’i edinerek tüm bu özelliklerden kolay ve hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir