Office 2019 Pro Plus’ta Hangi Uygulamalar Var

Office 2019 Pro Plus, yepyeni güncel sürümüyle karşınızda, uygulamayı hızlı bir şekilde edinerek, Office 2019 Pro Plus yeniliklerinden faydalanabilir ve uygulamayı hızlıca kullanabilirsiniz. Office 2019 Pro Plus marketinde pek çok uygulama güncellenmiş ve Word, Excel, Power Point gibi pek çok uygulamaya erişebilmek mümkün. Peki Office 2019 Pro Plus yeni güncellenen sürümünde hangi uygulamalar yer alacak?

Office 2019 Pro Plus’ta Hangi Uygulamalar Yer Alıyor?

Yeni Excel: Daha iyi veri analizi yapabilmek, daha iyi sütunlar ve tablolar oluşturmak için Excel’e ihtiyaç duyuyorsunuz biliyorum. Office 2019 Pro Plus yeni sürümünde artık bunları çok daha koolay bir şekilde halledebiliyorsunuz. Office 2019 uygulamasını indirmeniz halinde, son versiyonuna çok kolay bir şekilde ulaşmak mümkün.

Yeni Power Point: Power Point, önceki sürümlerinde muadillerine kıyasla çok daha eski ve geriydi, yapılan yeni hamleler ile birlikte artık Power Point yeni sürümünde eskiye kıyasla çok daha iyi ve yine sizler için çok güzel bir uygulama haline gelecek. Office 2019 Pro Plus’ı indirerek uygulamaya hemen erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni Office Word: Yepyeni bir Office Word kullanmak istediğinizi biliyoruz. Yeni bir yazım uygulamasıyla tanışmaya ne dersin, eski Word uygulamasına kıyasla son derece popüler bir yazılm olan Office Word, muaddillerini aratmayacak bir kalitede sizlerle buluşuyor. Uygulmayı edinmek için, Office 2019 Pro Plus edinmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir