Microsoft Office 365 uygulamaları ofis çalışanları ve öğrenciler açısından olmazsa olmaz programlardandır. Bu programlar sayesinde etkin sunumlar, araştırmalar ve çalışmalar yapılabilmektedir. Ayrıca istenilen her ortamda yapılan bu çalışmalar görülebilmekte ve değişiklik yapılabilmektedir. Dolayısıyla günümüzde en basit işten en karmaşık işe kadar yerine getirilebilecek tüm fonksiyonlar bakımından etkin kullanıma sahip Microsoft Office 365 ürünlerinin sınırsız hale getirilerek uyarı almaksızın kullanılması pek çok kişinin istediği bir durumdur. Bunun için kullanıcılar, internette birçok farklı uygulama arayışı içine girmekte ve çözüme bir şekilde ulaşmaktadır.

Microsoft Office 365 Sınırsız Yapma

Microsoft Office 365 uygulamalarının sınırsız yapılması Office uygulamalarına girildiğinde sürekli uyarı almaktan yorulanlar için son derece gerekli bir çözümdür. Çözüm için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • KMS (Key Management System) ile lisanslama işlemi yerine getirilir. Bu işlem yerine getilirken bilgisayardaki anti virüs programları bir süreliğine duraksatılır.
  • Öncelikle herhangi bir KMS programı indirilir. Ardından yükleme yapılırken cihazın 32 bit ya da 64 bit olmasına göre seçim yapılır. Cihazın kaç bit olduğu Bilgisayar simgesine tıklanılarak ardından mouse’un sağ tuşu basılarak özellikler kısmından öğrenilebilir.
  • Sonrasında ekrana gelen pencerede anti virüs programı bir süreliğine durdurulup Activate Office butonu tıklanır.
  • Son olarak ekranda açılan pencerede yaklaşık 1-1,5 dakika süren işlemlerin bitimiyle Microsoft Office 365 programı sınırsız olarak kullanılabilecek şekilde aktifleşmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir