Kusursuz İşletim Sistemi Windows 10 Home

Windows 10 Home lisans, yepyeni sürümüyle karşınıza çıkıyor. Birbirinden fazla gelişmiş özelliğe sahip, oldukça hızlı bir işletim sistemi içeren Windows 10 Home Lisans, sizlere pek çok kolaylık sağlıyor. İşletim sisteminde yaşayabileceğiniz olası problemlere karşı anlık olarak gerçek biriyle telefonlaşabilir veya yazışarak destek alabilirsiniz. Son derece hızlı ve uyumludur. Windows 10 ile artık mükemmel işler yapabilir ve mükemmel işler üretebilirsiniz.

Windows 10 Home Özellikleri

Windows 10, her zamankinden daha iyi yenilikleri barındıran yeni bir işletim sistemi ağına sahiptir. Instant Go gibi yeni teknolojileri içerisinde barındırmaktadır. Kolaylıkla bilgisayarınızı açabilir ve kaldığınız yerden yine aynı kolaylıkla devam edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, sizleri kötü amaçlı olan yazılımlara karşı da güvenle korur ve kendinizi her alanda güvende hissedersiniz.

Dört işi aynı ekranda yapmaya ne dersiniz? Windows 10’da bu mümkün. Dört işi aynı ekrana tutturarak pek çok alanda uzmanlaşmanızı sağlar. Ekran kalabalıklaşmaya başladığında, daha fazla alan yaratabilmek için sanal masaüstüler oluşturmanızı ve sadece istediğiniz öğeleri çalıştırmanızı sağlar. Tüm ayarlarınız ulaşılması oldukça kolay olan tek bir alanda toplanır.

Gelişmiş bir tarayıcıya sahip olmanızı sağlayan Windows 10, doğrudan internete erişebilmenizi ve istediğinizi yapabilme özgürlüğünü size sunar, dikkat dağıtan sorunlardan sizi kurtarır ve virüslere karşı tam güvenlik sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir