Kaspersky Internet Security Nasıl Kullanılmalı

Dünyanın en iyi internet antivirüs yazılımlarından biri olan Kaspersky Internet Security, 2015 yılında kurulmuş ve milyonlarca adet satış yapmıştır. İlk çıktığı günden bu yana herkesin kullandığı ve bilgisayarına indirdiği Kaspersky Internet Security, en düşük planında bile tam virüs koruması sağlamaktadır. Bu haliyle bile en gelişmiş antivirüs programlarından daha iyi koruma sağlamaktadır. Bilgisayarınıza indirdiğiniz an itibarıyla tam kapsamlı bir antivirüs koruması elde edersiniz.  Peki Kaspersky Internet Security Faydaları nelerdir, nasıl kullanılır hepsi ve daha fazlası bu yazıda olacak.

Kaspersky Internet Security Özellikleri

Henüz yeni piyasaya sürülen bu uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi de ciddi anlamda büyük bir koruma sağlamasıdır. Her anlamda piyasadaki muadillerinden daha iyi bir virüs koruması sağlayarak bilgisayarınızı ve internetinizi zararlı uygulamalara ve zararlı yazılımlara karşı korur. Kaspersky Internet Security, aşağıdaki paketleri içermektedir.

Kaspersky Internet Security Birinci Seviye Paket

En düşük plan olma özeliği ile bilinmektedir, tam koruma sağladığı ispatlanmıştır. Hangi seviyedeki paketi satın alırsanız alın tam bir virüs koruması elde edersiniz.

Kaspersky Internet Security İkinci Paket

Bu paket hem mac hem de mobil cihazlarda kullanmanızı sağlayan bu paket en geniş kapsamlı paket olarak bilinir. Tam kontrol sağlar.

Kaspersky Internet Security Üçüncü Seviye Paket

Bu paket, en üst seviye pakettir ve aile koruması mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir