Dünyanın en çok satan anti virüs programlarından biri olan Karspersky Internet Security, sizlere sağlayabileceği en büyük faydaları sunuyor. Söz konusu uygulama, içerdiği birbirinden geliştirilmiş çeşitli yazılımlarla bilgisayarınızı pek çok zararlı yazılıma karşı koruyor ve tam koruma sağlıyor. Kaspersky Internet Security, 2015 yılında piyasaya sürülmüş ve o tarihten bu yana en çok satan antivirüs yazılımlarından biri olmuştur. Peki Karspersky Internet Security faydaları nelerdir?

Kaspersky Internet Security Özellikleri

Uygulamanın en büyük özelliği, hiçbir ekstra plan almaksızın, tüm planlara karşı ekstra büyük bir mukavemet sağlamasıdır. Uygulamayı edindiğiniz tarih itibarıyla tüm planlara karşı büyük bir koruma sağlarsınız.

Kaspersky Birinci Seviye Plan

En düşük plan olarak bilinir, tüm zararlı yazılımlara karşı büyük bir koruma sağlar

Kaspersky İkinci Seviye Plan

Gelişmiş bir plandır hem mac hem de mobil cihazlardan kullanabilme kolaylığı sunar. Uygulamanın ikinci versiyonunu satın aldığınızda her anlamda gelişmiş bir plan edinmiş olursunuz.

Kaspersky Üçüncü Seviye Plan

En pahalı ve en gelişmiş plandır. Aile kullanımı ve aile kontrolü ile hızlı ve bir o kadar da kolay bir kullanım olanağı sağlar.

Kaspersky Internet Security faydaları gerçekten de çok fazladır, bilgisayarınıza indireceğiniz tüm dosyalarda acaba virüs olur mu şeklinde bir şüpheye kapılmadan indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir